БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

ЛЬВІВ

 

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

Онкологія Львів

Онколог лікує новоутворення або пухлини, які можуть виникати в різних органах і системах організму і розвиватися, іноді проявляючи себе, а іноді абсолютно безсимптомно.

Це відбувається через швидке утворення аномальних клітин, які поширюються за межі місця виникнення та мігрують до інших органів. Цей етап розвитку недуги називається метастазуванням.

Але так відбувається тільки зі злоякісними пухлинами, а є й чимала кількість доброякісних новоутворень. Їхні клітини майже не відрізняються від здорових і розростаються неактивно. Доброякісні пухлини не дають метастазу, а отже, не пошкоджують сусідні органи. Тим не менш, діагностувати і лікувати доброякісну пухлину треба обов'язково, інакше вона може перейти в умовно доброякісну і здатна до злоякісного переродження та рецидивів.

Тому не потрібно лякатися, якщо ви знайшли на тілі дивну родимку або за результатами УЗД, рентгену вам рекомендована консультація онколога. Новоутворення цілком може виявитися доброякісною пухлиною, кістою, міомою або просто осередком інфекції, яких потрібно позбутися. Дослідження в галузі діагностики та лікування новоутворень з кожним роком допомагають лікарям продовжувати життя своїм пацієнтам та покращувати його якість.

Для того, щоб визначити джерело проблеми, лікар призначить низку обстежень, за результатами яких визначить, чи є пухлина, до якого типу вона відноситься і призначить схему подальшого лікування.

Крім явної наявності новоутворень існує низка симптомів, у яких бажано здатися лікаря.

Коли вам необхідна консультація онколога:

  • різка втрата маси тіла;
  • зниження чи повна втрата апетиту;
  • непереносимість певної їжі, наприклад м'яса;
  • зміна шкірного покриву: жовтяничність, збліднення, почервоніння, поява шкірних утворень;
  • слабкість, швидка стомлюваність, апатія, втрата працездатності.

Локальною ознакою захворювання може стати біль від здавлювання пухлиною нервів і органів, що знаходяться поруч– періодичний, тупий або ниючий, який з часом стає сильнішим.

Що робить лікар-онколог на прийомі?

  • розмовляє з пацієнтом, ставить питання про його спадковість, спосіб життя, самопочуття, таким чином, складаючи анамнез;
  • проводить огляд залежно від локалізації та скарг пацієнта на якісь неприємні відчуття у цій галузі чи болю.

Після прийому лікаря призначає повноцінне обстеження. Висновок нашого спеціаліста виконується за міжнародними стандартами.

Як проводиться діагностика

Найважливіше у діагностиці та методі оцінки лікування різних новоутворень– це біопсія, яка полягає у отриманні невеликого фрагмента пухлини для уточнення її гістологічного типу у лабораторії.

Провести біобсію можливо безпосередньо у Лікарні ЕКСПЕРТ у Львові, забір матеріалу буде здійснено швидко, у зручний час і без черг. 

Якщо біопсії будуть знайдені пухлинні клітини, їх досліджують на молекулярному рівні для того, щоб визначити подальшу схему лікування.
Коли діагноз підтверджено, уточнюється стадія захворювання та наявність метастазів в інших органах. У цьому випадку пацієнта обстежують комп'ютерною томографією (КТ), магнітно-резонансною томографією (МРТ).
На стадії реабілітації, тобто після завершення лікування, необхідно постійно спостерігатися у лікаря, щоб вчасно помітити мржливе настання рецидивів. Спостереження у спеціаліста у нашій лікарні– це зручно та комфортно, тут можна пройти комплексну програму для відновлення після хіміотерапії та променевої терапії, до якої будуть залучені й інші лікарі Лікарні ЕКСПЕРТ– кардіологи, неврологи, флебологи.

Лікування

Сьогодні онкологія у Львові застосовує для лікування пухлин кілька методів:

  • хірургічне лікування, у якому новоутворення видаляють оперативним шляхом;
  • хіміотерапія - лікування захворювання протипухлинними препаратами;
  • променева терапія чи радіологія – опромінення ураженої ділянки.

У чому переваги Лікарні ЕКСПЕРТ у Львові?

Економія часу та, зрештою, збереження свого здоров'я. Візит до будь-яких фахівців призначається у зручний для пацієнта час. Не секрет, що в державних клініках швидко записатися на прийом до онколога не так просто, іноді на те, щоб потрапити до лікаря цієї спеціалізації, йде чимало часу.

У нашій лікарні можна записатися до онколога і отримати консультації лікарів інших спеціалізацій у найкоротші терміни, а час– один з найважливіших факторів при лікуванні онкологічних захворювань.

На прийомі лікар-онколог за наявності результатів обстежень все докладно пояснить та дасть повний алгоритм подальшого лікування. При цьому вартість послуг у Лікарні ЕКСПЕРТ не перевищує аналогічної за платні послуги у державних клініках.

Психологічна допомога.

Наші лікарі не шкодують часу на пацієнтів, обговорюють із ними всі етапи лікування, розвіюють їхні страхи, сумніви, хибні стереотипи. Пацієнт не залишається наодинці зі своїм захворюванням, поринаючи в депресію і не знаючи, що буде далі. Він відчуває підтримку фахівців, які завжди можуть розповісти, що з ним відбувається і як треба боротися із хворобою далі.

Чому не можна пропускати профілактичні огляди?

Щорічний огляд у спеціаліста цього профілю бажаний навіть для тих, хто вважає себе абсолютно здоровою людиною. Це не боляче і не страшно, зате ви точно знатимете, що відбувається з вашим організмом. Тому запис до онколога– важливий крок на шляху до впевненості у своєму здоров'ї.

Іноді на ранніх стадіях захворювання важко розпізнати, і людина розуміє, що з нею щось не так, тільки після обстеження на УЗД чи флюрографії, яке відбувалося під час профогляду. Тому прийом онколога може стати корисним для профілактики.

Тим, кого лякає навіть саме слово «рак», хочеться сказати, що в Лікарні ЕКСПЕРТ прийом онколога проходить у доброзичливій та комфортній обстановці, а лікарі переконливо доводять, що боротьба з недугою може бути успішною.

Читати

Наші експерти лікують

Онкокологія підшлункової залози

Онкологія шлунка

Онкологія щитовидної залози

Онкологія молочних залоз

Онкологія жовчного міхура

Онкологія дванадцятипалої кишки

Онкологія печінки і гепатобіліарної зони

Онкологія тонкого кишечника

Онкологія ректосигмоїдного з'єднання

Онкологія прямої кишки, ободової кишки, анального каналу

Консультації

1

Первинна консультація

Фахова консультація з лікарем

720 грн

2

Повторна консультація

Повторна консультація у вашого лікаря

600 грн

3

Он-лайн консультація

Фахова он-лайн консультація з лікарем

500 грн

4

Виїзд лікаря додому

1900 грн

Маніпуляції

1

Пункційна біопсія

від 780 грн

2

Імплантація венозого порту

від 11750 грн

3

Встановлення портсистеми

від 13750 грн

Діагностика

1

Біохімічний аналіз крові

1800 грн

Запишіться на прийом
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями

Команда експертів

Стан Наталя Вікторівна

Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург

876

Фецич Маркіян Тарасович

Мамолог, Онколог, Хірург-онколог, Фахівець ультразвукового дослідження

748

Стан Наталя Вікторівна

Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург

876
Задати питання
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями