БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

ЛЬВІВ

 

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

"Пакет "Ліпідограма""

420 грн

 Пакет  Ліпідограма
Як ми робимо вас здоровим

Ліпідограма - підвид біохімічного аналізу крові, який використовується для оцінки вмісту різних фракцій жирів у крові людини.
Ліпідограма крові – що це таке і для чого здають?
Другою назвою ліпідограм є ліпідний профіль. У нормі плазма насичена ліпідами. Діагностична процедура, що описується, дозволяє оцінити відхилення жирового обміну крові, які зустрічаються при ряді захворювань.
 Що вказує ліпідограма? Лабораторний тест демонструє збільшення чи зниження базових жирових фракцій у плазмі крові. Атеросклероз – найбільш поширене захворювання, яке пов'язане із підвищенням концентрації ліпідів усередині судин. Внаслідок прогресування даної патології може розвиватися інфаркт, інсульт, ниркові захворювання тощо.
Розуміючи, що за аналіз ліпідограма стає очевидною мета його проведення — необхідність оцінки жирового обміну в організмі людини. На основі отриманих результатів проводиться корекція життя пацієнта, а за наявності показань призначається специфічна терапія.
Що входить до ліпідограми крові?
Жири в тілі людини містяться не лише у підшкірній клітковині. Частина ліпідів постійно перебуває в русі, переміщаючись судинами. Знання того, що показує ліпідограма, дозволяє лікарю орієнтуватися у клінічній ситуації та підбирати адекватне лікування.
Що містить у собі ліпідограма?

  • Загальний холестерин. Біоактивна речовина, яка входить до складу мембран кожної клітини. Холестерин є основою для створення стероїдних гормонів та жовчних кислот. Однак надлишок описуваного з'єднання супроводжується його відкладенням у судинах, що веде до їх поступової закупорки з розвитком судинних катастроф (інфаркт, інсульт).
  • Тригліцериди. Суміш ефірів жирних кислот із гліцеролом. Невелика кількість цих речовин постійно перебуває в судинах, виконуючи функцію одного з джерел енергії.
  • Ліпопротеїди високої щільності (ЛПЗЩ). Сприяють зменшенню концентрації вільного холестеролу у плазмі, зв'язуючи його та спрямовуючи до печінки на переробку. ЛПВЩ допомагають запобігати ризикам неблагополучних судинних подій, тобто умовно це «хороший» холестерин.
  • Ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ). Характеризуються здатністю накопичення в судинній стінці із затримкою холестерину. Що більше ЛПНГ, то вище шанс прогресування атеросклерозу з недостатнім розвитком фатальних судинних подій, т. е. ЛПНП — це «поганий» холестерин.
  • Коефіцієнт атерогенності (КА). Спеціально визначений показник, який розраховується з метою оцінки ризику розвитку серцево-судинних патологій. КА розраховується за спеціально виведеною формулою. Що показник, тим гірше серцево-судинний прогноз.

Підготовка до ліпідограми
 Підготовка до здачі крові на ліпідограму вимагає утримання від їди за 8 годин до обстеження. За 30 хвилин до лабораторної діагностики додатково слід виключити негативні психоемоційні реакції, куріння та виконання важких фізичних навантажень. Підготовка до аналізу ліпідограми не потребує змін способу життя пацієнта. Лікарю важливо знати, як відбувається жировий обмін у повсякденних умовах.
Для ліпідограм (холестерин, ЛПНГ, ЛПВЩ, КА) використовується венозна кров пацієнта. За допомогою колориметричного методу фотометричного в автоматичному режимі апарат проводить підрахунок жирових фракцій. Після отримання результатів обстеження лікар виконує розшифровку ліпідограми (норма чи патологія) у дорослих та дітей.

Читати

Переваги лікування в Експерт
ЕКСПЕРТ - універсальна сімейна лікарня

ЕКСПЕРТ - універсальна сімейна лікарня

Лікарня в якій дорослим та дітям надають всі види медичної допомоги
Діагностика, лікування захворювань з усіх напрямків сучасної медицини

Діагностика, лікування захворювань з усіх напрямків сучасної медицини

Консультуємо, діагностуємо, лікуємо та оперуємо
Невідкладна медична допомога

Невідкладна медична допомога

Готові медичні рішення вже і негайно
Оперативні втручання будь-якої складності

Оперативні втручання будь-якої складності

Сучасний операційний блок та лікарі ЕКСПЕРТИ
Сертифікат ISO. Міжнародний сертифікат якості

Сертифікат ISO. Міжнародний сертифікат якості

Ми відчинені 24 години на добу, 7 днів на тиждень

Ми відчинені 24 години на добу, 7 днів на тиждень

Ми завжди поруч та незважаючи на погоду та час доби
Запишіться на прийом
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями

Задати питання
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями