БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

ЛЬВІВ

 

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

Лабораторія Львів

Клінічна лабораторна діагностика – це можливість здати аналізи в Лікарні ЕКСПЕРТ у Львові та отримати оперативну та достовірну відповідь.

Лабораторна діагностика – важливий етап, який надасть інформацію про стан організму людини, дозволить діагностувати патології. Своєчасне обстеження - єдино правильний шлях, щоб виявити недуги тих початкових стадіях, коли видима симптоматика може бути неспецифічної чи зовсім відсутня.

Лабораторія, здати аналізи, в яку можна щодня, виконує медичні аналізи за призначенням лікаря будь-якої спеціалізації. У медичній практиці важливими є результати досліджень основних біологічних матеріалів – крові та сечі, а також мокротиння, суглобової рідини, калу, змивів/мазків з носоглотки, очей, статевих органів, прямої кишки; клітин (зразків) різних тканин.

Найчастіше направлення на обстеження виписує лікар, але пацієнт і сам може записатися до процедурного кабінету, щоб, наприклад, пройти обстеження на гормони, цукор, холестерин і отримати детальне розуміння рівня свого здоров'я. Так можуть робити люди, яким вже визначено діагноз, і їм, за рекомендацією лікаря, потрібно регулярно стежити за рівнем тих чи інших показників. Всім іншим не варто займатися самодіагностикою, тим більше, що вам завжди можуть допомогти наші кваліфіковані фахівці.

Типи медичних досліджень

Здати аналізи у Львові можна за кількома напрямками:

  • Загальноклінічні тести. Найбільш поширений варіант вивчення крові, сечі, калу. Дозволяють виявити такі аспекти як зниження гемоглобіну в крові, зміна швидкості осідання еритроцитів, підвищення показників холестерину, наявність солей або цукру в сечі, наявність гельмінтів або їх яєць у калі.
  • Біохімічні випробування. Результати таких тестів дозволять лікарю оцінити роботу печінки, нирок, інших внутрішніх органів, а також виявити приховані запальні процеси.
  • Імунологічні випробування. У наших пацієнтів є можливість здати аналізи платно, щоб визначити стан імунітету (наприклад, виявити ВІЛ-інфекцію) та ступінь захисту організму від деяких захворювань.
  • Серологічні випробування. Це виявлення хвороботворних вірусів, бактерій, антигенів та антитіл для підтвердження/спростування ймовірного діагнозу та стадії захворювання. До таких досліджень можна віднести різні види посівів сечі, крові, мокротиння для виявлення хвороботворної мікрофлори та її чутливості до сучасних лікарських засобів, а також визначення резус-фактора та групи крові.
  • Мікробіологічні випробування. Це визначення причин інфекційно-запальних процесів та відстеження результативності терапії.
  • Цитологічні випробування. Це тип лабораторних тестів, що дозволяє виявити атипові клітини для ранньої діагностики таких патологій як рак шийки матки.

Підготовка та терміни проведення медичних тестів

Щоб здати аналізи у Лікарні ЕКСПЕРТ у Львові та отримати достовірний результат, потрібна підготовка. Так, кров для дослідження здають у ранковий час, натще. Виняток становлять специфічні дослідження, наприклад, глюкозотолерантний тест (він же «цукрове навантаження»), який проводиться після їди, що містить цукор, або введення певної кількості глюкози.

Сечу (за винятком добової) теж здають рано-вранці – найбільш діагностично інформативною вважається порція сечі, зібрана вранці.

Здати аналізи терміново

Строки підготовки результатів медичного тестування варіюються. Так, для вивчення сечі чи крові достатньо лише кількох годин. При сівбі біологічних рідин на хвороботворну флору їй необхідно дати вирости, що потребує іноді до 21 дня лабораторних спостережень.

 

Читати

Діагностика

1

"Спермограма"

550 грн

2

"Загальний аналіз крові розгонутий (ручний підрахунок формули + ШОЕ)"

240 грн

3

"Загальний аналіз сечі апаратним методом з мікроскопією (20 показн.)"

180 грн

4

Тироксин вільний (FT4)

перевірка роботи щитоподібної залози

210 грн

5

Тиреотропний гормон (TSH)

перевірка роботи щитоподібної залози

220 грн

6

Пакет "Тиреоїдний"

(ТТГ, FT3, FT4, Ат до ТПО)

1050 грн

7

"С-реактивний білок (CRP, кількісний)"

140 грн

8

Комплексне дослідження гормонального стану жінки (ЛГ, ФСГ, пролактин, прогестерон, естрадіол, тестостерон загальний)

1570 грн

9

"Пакет Біохімічний"

1080 грн

10

"Коагулограма"

400 грн

11

"Пакет "Ниркові проби" (сечовина, креатинін, сечова кислота)"

275 грн

12

"Пакет "Ліпідограма""

420 грн

13

"Пакет "Печінкові проби-1" (білірубін фракційно, аспартатамінотрансфераза, аланінамінотрансфераза, лужна фосфатаза, гамма-глутаматтрансфераза)"

530 грн

14

Загальний вітамін D (25-Гідроксивітамін D)

490 грн

15

"Креатинін (сироватка)"

100 грн

16

Стан підшлункової залози (глюкоза, амілаза крові, ліпаза)

350 грн

17

"Група крові та резус-фактор"

260 грн

18

"Глюкоза (сироватка)"

140 грн

19

"Біохімічний аналіз крові (пакет мінімальний)"

220 грн

20

PSA загальний

270 грн

21

Швидкий тест для виявлення антитіл до вірусу гепатиту С (HCV)

250 грн

Запишіться на прийом
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями

Задати питання
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями