Колоноскопія : що за процедура та навіщо?

Колоноскопія -дослідження будови слизової оболонки товстої і прямої кишки, а також огляд термінального відділу тонкої кишки - є головною для скринінгу колоректального раку.
Важливо спочатку звернутись за консультацією до лікаря, лише він зможе правильно інтерпретувати симптоми і призначити процедуру за умови її необхідності. Спеціалісти лікарні ЕКСПЕРТ призначаючи той чи інший вид ендоскопії, завжди зважено оцінють доцільність її проведення.

Одним з провідних медичних закладів, де ви можете зробити колоноскопію у Львові, є ЛІКАРНЯ ЕКСПЕРТ. Тут ви знайдете досвідчених спеціалістів і сучасне обладнання, що забезпечує високу якість процедури. Лікарі  забезпечують безболісну колоноскопію з використанням анестезії.

У лікарні Експерт ви можете отримати детальну інформацію на сайті. Важливо враховувати, що ціна на колоноскопію може залежати від додаткових послуг, таких як консультація лікаря та необхідні аналізи.

Перш ніж зробити колоноскопію, вам можуть потрібні деякі підготовчі процедури та аналізи.

Ваш лікар може рекомендувати ендоскопію у випадках, коли необхідно:

• Визначити причину симптомів, таких як нудота, блювота, біль у животі, утруднення ковтання, шлунково-кишкова кровотеча
  • Провести забір тканин (біопсію) для перевірки таких станів, як анемія, запалення, пухлини травної системи
  • Виконати операцію з метою припікання судини, що кровоточить, розширення звуженого стравоходу, видалення поліпа або стороннього предмета.

ПОКАЗИ КОЛОНОСКОПІЇ:

• гострий інфаркт міокарда і декомпенсована серцево-легенева недостатність
  • інсульт
  • недавно перенесений інфаркт
  • вагітність (підвищується ймовірність викидня або передчасних пологів)
  • виражене загострення неспецифічного виразкового коліту
  • гострий інфекційний процес будь-якої локалізації
  • гострий дивертикуліт
  • аневризма аорти
  • серцева недостатність
  • перитоніт
  • напружений асцит (скупчення рідини в черевній порожнині)
  • виражена інтоксикація

ПРАВИЛЬНА ДІАГНОСТИКА:

1. Ендоскопічні дослідження в Лікарні ЕКСПЕРТ проводяться з використанням якісного ендоскопа і цифрової відеоапаратури високої чіткості.
  2. Ендоскопічні процедури виконує досвідчений висококласний фахівець з великим практичним досвідом виконання гастроскопії і колоноскопії.
  3. Можливість безболісного проведення процедур під якісним наркозом (МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ СОН). При необхідності - можливість видалення доброякісних новоутворень одночасно із діагностикою.
  4. Запис на слушний для пацієнта час, без черг і стомливого очікування. При необхідності - консультації суміжних фахівців і додаткові обстеження в межах однієї локації

Колоноскопія є важливою діагностичною процедурою, яка допомагає виявити різні захворювання товстої кишки. У Львові ви можете звернутися до ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ, де надають якісні послуги з проведення колоноскопії. Вони пропонують професійну медичну допомогу, а також забезпечують можливість запису, консультації лікаря, необхідних аналізів та конфіденційність пацієнта.