БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

ЛЬВІВ

 

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

Я- мама

Я- мама

В центрі уваги LADY ЕКСПЕРТ не тільки здоров’я жінки, а й здоров’я її майбутніх дітей та усієї сім’ї.

Легка та безпечна вагітність-один з приорітетних напрямів. Одне з головних завдань  - забезпечити безпеку та здоров'я майбутньої матері та її дитини на різних етапах вагітності:

 

  • моніторинг здоров'я вагітної,
  • виявлення та лікування можливих ускладнень вагітності та пологів,
  • підготовку до народження дитини.

 

Один з головних принципів роботи LADY ЕКСПЕРТ  -  це індивідуальний підхід до кожної вагітної жінки. Кожна вагітність унікальна, тому необхідно забезпечити індивідуальне ведення вагітності, що включає в себе медичний нагляд, відслідковування розвитку плоду, лікування можливих ускладнень та підготовку до пологів.

Крім того, програма включає в себе підготовку до пологів та післяпологового періоду. Майбутня мати отримує всю необхідну інформацію щодо правильної підготовки до пологів, в тому числі практичні рекомендації та вправи для полегшення процесу народження.

Ми розуміємо бажання будь-якої вагітної жінки відчувати себе спокійно і впевнено, бути оточеною турботою й увагою, відчувати підтримку як з боку близьких, так і з боку медичного персоналу.

МИ ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ВАГІТНОСТІ: І,ІІ, ІІІ триместр та загальний пакет ведення вагітності, включаючи всі періоди.

Стати на облік вагітних фахівці рекомендують до 12 тижня вагітності. Це перший триместр, який може бути ускладнений токсикозом, гестозом, іншими патологіями. Тому, щоб не заподіяти шкоди собі й дитині, забезпечити легкий перебіг стану, пропонуємо записатися на прийом до кваліфікованого лікаря вже на 5-6 тижні вагітності. Досвідчений лікар виконає необхідні заходи, встановить дату пологів, призначить потрібні вам види обстеження.