Трофічні язви: причини, симптоми, діагностика, лікування

Що таке трофічні язви або виразки?

Трофічні виразки (язви) — це хронічні рани, які утворюються на шкірі та підшкірній тканині внаслідок порушення кровообігу. Найчастіше виникають на ногах і є наслідком варикозної хвороби, тромбофлебіту або інших судинних захворювань. Вони не загоюються протягом тривалого часу і потребують комплексного підходу до лікування.

Які причини виникнення трофічної язви, виразки?

Основними причинами трофічних виразок є порушення кровообігу, яке може бути спричинене:

• Хронічною венозною недостатністю (варикозне розширення вен, тромбофлебіт).
  • Цукровим діабетом, що призводить до поганого загоєння ран.
  • Артеріальною недостатністю, яка обмежує надходження крові до тканин.
  • Травмами та інфекціями, що погіршують стан шкіри.

Які симптоми трофічних виразок (язв)?

Симптоми трофічних виразок включають:

• Постійний біль і дискомфорт у місці виразки.
  • Почервоніння, набряк і свербіж навколо рани.
  • Виділення з рани, що можуть мати неприємний запах.
  • Труднощі при ходьбі або виконанні фізичних навантажень.

Якщо ви помітили ці симптоми, важливо негайно звернутися до лікаря, щоб уникнути ускладнень.

Діагностика трофічних язв (виразок) у Львові.

Діагностика трофічних виразок у лікарні "Експерт" включає:

• Клінічний огляд і оцінку загального стану пацієнта.
  • Ультразвукове дослідження судин для визначення ступеня порушення кровообігу.
  • Лабораторні аналізи для виключення інфекцій або супутніх захворювань.

Цей комплекс діагностичних заходів дозволяє точно визначити причину виразок і розробити ефективний план лікування.

Лікування трофічної язви (виразки) у Львові.

Лікування трофічних виразок у лікарні "Експерт" у Львові проводиться під керівництвом кращих спеціалістів з судинної хірургії та флебології. Лікування включає:

• Медикаментозну терапію, яка спрямована на поліпшення кровообігу та боротьбу з інфекцією.
  • Місцеве лікування ран, що включає використання спеціальних засобів для очищення та захисту виразки.
  • Фізіотерапевтичні процедури, що стимулюють загоєння та знижують біль.
  • Хірургічні методи, такі як пересадка шкіри або усунення уражених судин, у важких випадках.

Завдяки комплексному підходу до лікування, виразки поступово загоюються, а стан пацієнта значно покращується.

Профілактика трофічних виразок (язв).

Профілактика трофічних виразок полягає в наступному:

• Регулярний моніторинг стану вен та артерій, особливо при наявності схильності до судинних захворювань.
  • Підтримка здорового способу життя, включаючи правильне харчування та фізичну активність.
  • Вчасне лікування варикозного розширення вен та інших судинних захворювань.
  • Дотримання гігієни ніг і запобігання травмам шкіри.

Лікування трофічної язви у Львові, у лікарні "Експерт".

Лікарня "Експерт" у Львові пропонує високоякісну медичну допомогу для пацієнтів з трофічними виразками. Тут працюють провідні спеціалісти з судинної хірургії та флебології, які володіють сучасними методами діагностики та лікування. Завдяки високому рівню кваліфікації лікарів та використанню передових технологій, пацієнти отримують ефективне лікування за доступними цінами. Лікарня "Експерт" забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що гарантує найкращі результати лікування та комфортні умови перебування.