Судинні сіточки та зірочки: симптоми, діагностика, лікування

Що таке судинні зірочки та сіточки?

Судинні зірочки та сіточки — це поширені проблеми з кровоносними судинами, які проявляються у вигляді червоних або синіх капілярних сіток на шкірі. Вони можуть виникати через різні причини, такі як генетична схильність, гормональні зміни, вагітність, тривале перебування на ногах, або через вплив зовнішніх факторів, таких як сонячне випромінювання чи травми. Хоча судинні зірочки та сіточки найчастіше зустрічаються на ногах і обличчі, вони можуть з'явитися на будь-якій ділянці тіла.

Які причини виникнення судинних сіточок та зірочок?

Судинні зірочки і сіточки можуть бути спричинені різними факторами:

• Генетична схильність: Наявність схильності до розширення капілярів, яка може передаватися у спадок.
  • Гормональні зміни: Зміни рівня гормонів, особливо під час вагітності, менопаузи або прийому гормональних препаратів.
  • Тривале перебування на ногах: Професії, які вимагають тривалого стояння, можуть сприяти виникненню проблем з венами.
  • Вік: З роками судини стають менш еластичними, що може призводити до їх розширення.

Які симптоми судинних зірочок та сіточок?

Симптоми судинних зірочок та сіточок можуть включати:

• Появу тонких червоних, синіх або фіолетових ліній на шкірі.
  • Легка свербіж або печіння в ураженій ділянці.
  • Відчуття тяжкості та втоми в ногах, особливо після тривалого стояння.

Діагностика судинних зірочок та сіточок у Львові.

Діагностика судинних зірочок і сіточок зазвичай включає огляд лікаря та, за необхідності, ультразвукове дослідження для оцінки стану глибших вен. У клініці "Експерт" у Львові ви зможете пройти комплексну діагностику, яка допоможе точно визначити стан ваших судин і підібрати оптимальний план лікування.

Лікування судинних зірочок та сіточок у Львові.

Лікування судинних зірочок і сіточок може включати:

• Склеротерапію: Введення спеціального розчину в уражені судини, що призводить до їх зникнення.
  • Лазерне лікування: Використання лазера для видалення розширених судин.
  • Мікрофлебектомію: Хірургічне видалення уражених судин.

У лікарні "Експерт" працюють досвідчені фахівці з судинної хірургії та флебології, які пропонують сучасні та безпечні методи лікування. Завдяки високій кваліфікації лікарів і передовим технологіям, результати лікування є ефективними та довготривалими.

Профілактика судинних зірочок та сіточок.

Профілактика судинних зірочок і сіточок включає:

• Підтримання здорової ваги.
  • Регулярну фізичну активність.
  • Відмову від тривалого стояння або сидіння.
  • Носіння компресійного трикотажу.

Якщо ви помітили появу судинних зірочок або сіточок, не відкладайте візит до лікаря. У клініці "Експерт" у Львові вам запропонують професійний підхід до діагностики та лікування, що дозволить уникнути ускладнень і повернути здоров'я вашим судинам. Важливо пам'ятати, що самолікування може призвести до погіршення стану, тому найкраще звернутися до досвідчених фахівців, які працюють у цій лікарні. Ціни на лікування в лікарні "Експерт" чудово відповідають високій якості послуг, що робить його доступним для широкого кола пацієнтів.