БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
Цілодобово 24/7
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56

м.Винники
вул. Галицька 48а
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Винники, вул. Галицька 48а
ПН-СБ 08.00 - 20.00
НД 09:00 - 18:00
м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

Відгуки

Потреби пацієнта понад усе!
Команда Лікарні ЕКСПЕРТ потребує Вашої допомоги щоб стати ще кращими. 
Ми будемо вдячні за оцінку нашої роботи! 

Читати

Катерина

12.07.2024

Скарга
Вважаю абсолютно некомпетентним спеціаліста Ревматолога Шах О.П.
1. Байдужість до скарг пацієнта (не фіксує,скарги/проблеми та не цікавиться з чим звертається людина як при первинному так і при повторному візиті)
2. Не обгрунтовано виписала значну кількість аналізів (враховуючи, що зверталась по страховій, зі своєї кішені доплатила 2000грн.)та не смогла поставити діагноз згідно результатів
3. Не прийнятні пропозиції лікування без діагнозу (уколи в коліно або 13 уколів якщо раптом не спрацює стаціонар).
Не рекомендую даного лікаря пацієнтам, не має змоги допомогти, і при тому будуть значні витрати на діагностику

Віта

11.07.2024

Я неодноразово зверталася в Лікарню Експерт і щоразу залишалася задовлена рівне обслуговування та відношенням лікарів та мед.персоналу під час мого перебування тут.

Причини звернення:
1. Гастроскопія під седацією - лікар Бичков М.А.
Весь процес пройшов гладко і комфортно. Лікар, анестезіолог та мед.персонал були надзвичайно уважними та дбайливими, забезпечуючи максимальний комфорт.

2. Обстеження в мамолога - лікар Присташ Ю.Я.
Залишилася дуже задоволена, адже лікар виявився справжнім професіоналом. Уважне обстеження та детальні пояснення додали мені впевненості та спокою.

3. Гінеколгічна операція - лікар Малюженко O.C.
Це було ургентне звернення, і мені в той же день знайшли час, і все дуже швидко організували! За що щиро вдячна, лікарю! Операція пройшла успішно, а післяопераційний догляд був на найвищому рівні, що допомогло швидко відновитися.

Загалом, ця лікарня заслуговує найвищих оцінок за професіоналізм, якість обслуговування та класну атмосферу.

Рекомендую всім, хто цінує якісну медичну допомогу 24/7!

Олена

04.07.2024

Я дуже вдячна лікарям Чуніхіну Олександру Леонідовичу і Іваніву Богдану Олеговичу за проведену мені операцію на Hallux Valgus і висічення ледархозу. Також хочу подякувати медсестрам хірургічного відділення.Однозначно рекомендую лікарню Експерт.

Олена

04.07.2024

Я дуже вдячна лікарям Чуніхіну Олександру Леонідовичу і Іваніву Богдану Олеговичу за проведену мені операцію на Hallux Valgus і висічення ледархозу. Також хочу подякувати медсестрам хірургічного відділення.Однозначно рекомендую лікарню Експерт.

Іванна

03.07.2024

Скарга: Була вперше в Експерті і востаннє. Записались по вул.Кульпарківська м.Львів у Експерт до лікаря уролога. Чітко адміністратором була вказана година 13:40, пізніше повідомили щоб 13:20 ми були у поліклініці. Відповідно ми і розпланували 13:20 бути,, о 13:00 дзвонить адміністратор де ми є, чому нас немає адже на 13:00 запис. Я сказала як так , адже запис в нас на 13:40, і в 13:20 ми будемо, на що мені відповіли «аа ну добре..» коли ми вже були в дорозі, мені зателефонували знову з Експерту де ви є, що ми підводимо наступних пацієнтів,, нащо я знову сказала що запис на 13:40!!!! Коли ми прийшли у поліклініку дівчата на рецепції зателефонували урологу щоб прийняв нас внизу тому що, чоловік був на милицях(за що окреме дякую!).Ми зайшли у кабінет, лікар ще не спитавши з цим ми звернулись, почав хамовито питати чому ми запізнились, бо його чекають вже інші пацієнти, він нічого не знає, в нього в програмі так написано, пізніше при уточненні даних, він також з нервами сказав «Давайте швидше».Візит тривав 10 хвилин, за які заплатили 720 гривень. Вкінці візиту записав нас на наступний візит ,не спитавши чи буде зручно, і уточнив щоб ми обовʼязково були вчасно!!! У державній поліклініці відношення краще до пацієнтів ніж у Експерті! Повністю розчаровані візитом!!!

Березова Юлія

01.07.2024

Хочу висловити велику подяку всьому персоналу лікарні Святого Миколая у Львові. Я була надзвичайно здивована високим професіоналізмом кожного. Нас у цей заклад привезла швидка допомога. Моя дитина є дитиною з інвалідністю, тут кожен шукав свій підхід і з великим терпіння і розумінням ставився до дитини. В лікарні чисто і затишно.
Щиро дякую за Вашу працю.

Андрій

29.06.2024

Перебуваючи в стаціонарі мені зробили операцію. Задоволений всім відношенням персоналу і їхніми знаннями. Окрема подяка медсестрам за їхню ввічливість і доброзичливість.Залишилось одне дуже неприємне враження що на весь стаціонар є тільки одна палата з кондиціонером і то про це мене ніхто не повідомив що можна було обрати таку нехай із додаткову оплату.

Андрій

29.06.2024

Попереднє враження від поліклініки експерт що знаходиться по вулиці шолом-алейхема п'ять зірочок з п'яти. Сподобалось і привітність персоналу і наявність сучасного обладнання та підхід до лікування. Тому вирішив після встановлення діагнозу оперуватися тут же по місцю в лікарні експерт що знаходиться по вулиці шолом-алейхема. Враження від одномісної палати дві зірочки з п'яти. Перше немає туалету та душу в одномісній палаті треба йти десь по коридору. Друге немає кондиціонеру в палаті. Я так розумію що пацієнта має можливість керувати освітленням в палаті але пульт від освітлення не працює. Халат хоч і чистий і випраний виглядає дуже старим. На жаль моє здоров'я мене підводить і я маю можливість порівняти з іншими приватними лікарнями у Львові. Отже моє сподівання та очікування взагалі не виправдані хотілось би щоб адміністрація лікарня експерт прислухалась до моїх побажань та як мінімум встановили в палатах кондиціонери. На вулиці +35 в палаті ну трошки менше.
Ми будемо вдячні за залишений Вами відгук!

Залишити відгук

(на сайті не публікується)

Про лікарню ЕКСПЕРТ