БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

ЛЬВІВ

 

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

Відгуки

Потреби пацієнта понад усе!
Команда Лікарні ЕКСПЕРТ потребує Вашої допомоги щоб стати ще кращими. 
Ми будемо вдячні за оцінку нашої роботи! 

Читати

Оля

19.02.2024

Була в лора на Сихові, зі зверненням травми носа. За два тижні до цього візиту інший лікар в цій клініці діагностував перелом без зміщення, випадково вдарилася ще раз і прийшла знову до іншого вже лора з тією ж проблемою бо ніс став боліти сильніше. Вирішили не робити знову рентген, а почекати тиждень чи не буде візуальних ознак якихось + лор виписав краплі для зменшення набряку всередині. Я довірившись лікарю виконувала призначення, але стан почав погіршуватися, ніс почало дуже пекти всередині і став боліти сильніше. Прочитала інструкцію крапель які мені виписали, протипоказання до застосування травми носа )))))) Я навіть не маю слів, щоб щось додати ще

Ярослав

19.02.2024

Сьогодні відвідав вашу клініку, маса приємних вражень і емоцій, уважний і привітний персонал. Окремо хочу подякувати Куприч Руслані Іванівній за високий професіоналізм і особливий підхід. Все на вищому рівні. Рекомендую)))

Віра

08.02.2024

Була в лікарні експерт. Проводили операцію у лікаря- гінеколога Малюженка Олександра. Все пройшло чудово . Професіонал у своїй справі. У лікарні все якісно та комфортно. Дякую за професіоналізм усій команді. Рекомендую!

Iryna Kurdej

06.02.2024

Мій чоловік проходив лікування у цій клініці. Операція пройшла успішно. Опіка поопераційна була добра. Велике дякую медсестрам, анастазіологу і черговим лікарям. Але на цьому позитив закінчується!!
Контакт з лікуючим лікарем (Стасишин Андрій Романович) на початку, ще якось був… потім котракт увірвався.
Так як ми їхали з-за кордону, перед операцією ми в деталях допитали про всі витрати та наші дії крок по кроку. Нам в клініці на рецепції дали докладну цінову пропозицію.
Перед самою операцією я написала до лікаря, щоб підтвердити ціну. На початку він навіть не міг згадати, про що йдеться, але потім підтвердив цінову домовленість на попередньому візиті.
По операції нам дали фактуру. Ціна на ній була о третину більша, ніж на ціновій пропозиції (три тижні до). Коли я запитала на рецепції причину такої різниці, мені відповіли, що «вчора змінилася ціна». Хоча і на сайті і в цінниках виднілися старі ціни. Ніхто теж не попередив нас про підвищення ціни на 1/3. Зі 100 тис. на 150. Це суттєво, я вважаю. І що б було, якби у нас не було грошей??
Тому, особисто я, не раджу співпрацю з цією клінікою. Якби повернути час, звернулися б до Genesis. Мала можливість побувати в них з іншої причини, але порівняння не на користь Експерта…
В цій справі теж написала до лікуючого лікаря, але чотири дні тиша з його сторони. Шкода… мабуть не має, що нам сказати.
Не раджу!! Якщо вже мусите туди йти! Тримайтеся за гаманець!!!

Олександра

04.02.2024

Чудовий сімейний лікар Літинська Юлія Володимирівна! Дуже гарний спеціаліст з сучасним поглядом на лікування, знає свою справу, ніколи не дає лишніх призначень, та дуже приємна хороша людина. Пані Юлія лікує і мене, і мого 5-річноного сина.

Роксолана

31.01.2024

Велика подяка Микитин Василь Зіновійович.Оперувалась у нього місяць назад. Ваховий приємний фахівець .Високий професійний підхід . Професіонал , уважний в спілкуванні. РЕКОМЕНДУЮ.

Роксолана

31.01.2024

Велика подяка Микитин Василь Зіновійович.Оперувалась у нього місяць назад. Ваховий приємний фахівець .Високий професійний підхід . Професіонал , уважний в спілкуванні. РЕКОМЕНДУЮ.

Юрій

24.01.2024

Декілька разів звертався по медичну допомогу до клініки Експерт, враження позитивні, фахові лікарі
Ми будемо вдячні за залишений Вами відгук!

Залишити відгук

(на сайті не публікується)

Про лікарню ЕКСПЕРТ