БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

ЛЬВІВ

 

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

Лікарня Експерт Львів

 

Приватна Лікарня ЕКСПЕРТ відкрила свої двері у самому серці міста Львова за адресою вул. Шолом Алейхема,11. У цій триповерховій будівлі під одним дахом розташувалася поліклініка , лабораторія та стаціонар в якому заплановано 50 ліжко-місць. Структура лікарні побудована так, щоб забезпечити повний цикл медичних послуг: лабораторна та апаратна діагностика, оперативні втручання різного рівня складності. В цій лікарні пацієнти можуть отримати комплексні консультації в поліклініці від майже 30-ти спеціалістів: ЛОРа, ендокринолога, офтальмолога, кардіолога, невропатолога та ще багатьох фахівців. А після визначення проблеми зі здоров’ям тут запропонують її ефективне операційне вирішення за наступними напрямками: хірургія, гінекологія, урологія, дитяча хірургія, онкохірургія та інші. Лікарі закладу прагнуть перейняти кращий світовий досвід у створенні таких об’єктів.

Гадаєте, ви знаєте про нас все? Дізнавайся більше про кожну локацію - просто тисни на зображення нижче!

Довіра – це взагалі один з пріоритетів закладу. Від вже згаданих відкритих вітрин до рецептів, у яких вам не «понаписують» зайвого, від прозорої оплати за послуги до лише необхідних обстежень та аналізів. Тут будують стосунки «лікар-пацієнт» виключно на чесних засадах.

Лікарня ЕКСПЕРТ створена, щоб запропонувати львів’янам новий формат медичного закладу, щоб посприяти здоровій конкуренції та довести: медицина в Україні може бути на високому, міжнародному рівні. Перший сміливий крок у сфері сучасної приватної хірургії у Львові зроблено. І хочеться вірити, що він стане початком нового шляху, справжнім драйвером змін, які подарують можливість обирати серед кращого. Адже коли йдеться про життя і здоров’я – інакше й не може бути.

 

Спільне бачення цілей і справді об’єднує нашу команду, яка переконана: сучасна хірургія не повинна потерпати від нестачі обладнання та дискомфорту приміщень. Тут вірять, що ваша дитина може посміхатися після операції і на другий день поспішати на перев’язку, бо їй не страшно. Що вам не треба розриватися між роботою та обов’язком, аби доглянути рідних, які лежать у палаті. І, загалом, що кожен пацієнт заслуговує на найбільш ефективні, передові методики лікування, які забезпечують швидше одужання та кращу якість життя. Йдеться, зокрема, і про малоінвазивну хірургію. До прикладу, її застосування в операціях при грижах мінімально травмує тканини, отже – гарантує відсутність косметичних дефектів та скорочує тривалість реабілітаційного періоду до однієї доби замість семи. У дитячих операціях батьків не лишають осторонь, розуміючи, що доводиться пережити мамі за наглухо зачиненими дверима операційної. В лікарні ЕКСПЕРТ рідні мають змогу спостерігати за процесом, знаходячись за великою вітриною, розуміючи, що кожен етап під контролем, все досконало простерилізовано, а негативний психологічний вплив операції зведений до мінімуму.

Для досягнення поставлених цілей лікарня співпрацює з хірургами вищої категорії, що продовжують практикувати як в Україні, так і за кордоном. Сучасне малоінвазивне обладнання, яке знижує травматичність операційних втручань. Та найголовніше – запал в очах, синхронність планів і бажання працювати так, щоб не ми виїжджали на операції за кордон, а, навпаки, пацієнти з інших країн приїжджали до наших хірургів.

«На сьогоднішній день ми маємо згоду від закордонних лікарів професорів на партнерство та проведення оперативних втручань в лікарні ЕКСПЕРТ. Тож ми на базі цієї лікарні робимо якісні новітні майстер-класи, показуємо сучасні технології»

 

 

СЕО Лікарні ЕКСПЕРТ

Огурцов Олексій Володимирович