ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти!
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти! .
БРАХІОПЛАСТИКА
Пластична операція з підтяжки та корекції симетричності верхніх кінцівок, а саме області плеча. Даний вид контуруючого оперативного втручання виконується з метою зменшення обвисання зайвої шкіри плечового відділу та зменшення депозитів підшкірної жирової клітковини.

Об'єм оперативного втручання з видалення надлишку шкіри та косметичної корекції залежить від комбінації «проблемних» ділянок області плеча та/чи залучення областей грудної клітини (наявність «крилоподібної» складки в аксілярній області).

Післяопераційний реабілітаційний період передбачає носіння спеціалізованої компресійної білизни, що допомагає пришвидшенню «правильного» загоєння ран та максималізації естетичного результату. Шви знімаються на 8-10 добу після операції. Обмеження фізичної активності 1-2 місяці (в залежності від обсягу операції). Носіння компресійної білизни місяць після операції. До звичного робочого дня Ви зможете повернутись вже через 5-7 днів
Випадок №1
Проведено: Розширена брахіопластика (підтяжка області плеча). Ліпосакція та ліпоскульптурування постеро-медіальної області плеча.
-1-
ЗНЕБОЛЕННЯ
Загальний комбінований наркоз. Найсучасніша методика газового наркозу та
довенного введення седативних та знеболюючих препаратів
-2-
ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ
1-2 години
Перебування в клініці 1-2 дні
-3-
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ
4-6 тижнів. Зняття швів на 9 -10 добу. Носіння еластичної післяопераційної копресійної білизни 2-4 тижні. На роботу ви можете ходити через 1-2 тижні.
ПІДТЯЖКА СТЕГОН
Це найбільш ефективний метод скорочення їх об'єму та повернення тонус. Стрункі красиві ноги, круті стегна - необхідна складова краси та привабливості жіночого тіла і предмет захоплених поглядів чоловіків. Такі стани, як зміни гормонального фону, вікові зміни втрати пружності та еластичності шкіри, втрата значної маси тіла в першу чергу відбиваються на їх внутрішній поверхні. Надлишок в'ялої, перерозтянутої шкіри в області внутрішньої поверхні стегон та наявність надлишкової підшкірно-жирової клітковини можна усунути лише і тільки хірургічним шляхом. Такий комплекс оперативних втручань реально виконується із мінімально помітними рубцями, які прекрасно маскуються у природних складках тіла та прикривається під білизною без видимих слідів оперативного втручання.
Випадок №2
Феморопластика (підтяжка медіальної області стегна). Ліпосакція та ліпоскульптурування верхньої третини медіальної області стегна.
-1-
ЗНЕБОЛЕННЯ
Загальний комбінований наркоз. Найсучасніша методика газового наркозу та довенного введення седативних та знеболюючих препаратів
-2-
ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ
1-2 години
Перебування в клініці 1-2 дні
-3-
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ
4-6 тижнів. Зняття швів на 9-10 добу. Носіння еластичної післяопераційної копресійної білизни 2-4 тижні. На роботу ви можете ходити через
1-2 тижні.
ЕКСПЕРТИ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Боднарюк Максим Юрійович
Пластичний хірург
Досвід роботи 11 років