БУДЬТЕ НА КРОК ПОПЕРЕДУ В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ'Я: КОМПЛЕКСНІ ПАКЕТИ ОБСТЕЖЕНЬ В ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Оберіть

ЛЬВІВ

 

Оберіть

Лікарня

 

м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
Цілодобово 24/7
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56

м.Винники
вул. Галицька 48а
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

м. Винники, вул. Галицька 48а
ПН-СБ 08.00 - 20.00
НД 09:00 - 18:00
м. Львів
вул.Червоної Калини 56
ЖК "Avalon UP"
ПН-ПТ- 08:00-20:00
м.Львів,
вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус)
З 8:00-20:00
м.Львів,
вул. Шолом-Алейхема, 11
З 8:00-20:00

Мамологія. Консервативне лікування

Мамологія. Консервативне лікування

Хіміотерапія

 

Основний та переважно обовязковий метод лікування раку. Проводиться лікарськими препаратами, які руйнують злоякісні клітини та перешкоджають їхньому росту й розвитку.

Лікарі-онкологи Експерт ЛІКАРНІ проводять терапію за державними та міжнародними протоколами лікування раку. При кожному виді пухлини хіміотерапію проводять за спеціально розробленою схемою, затвердженою такими онкологічними спільнотами, як ESMO, ASCO і NCCN. Тривалість хіміотерапії, кількість циклів, препарати та їх дозування підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

 

Таргетна терапія

 

Одна з новітніх методик лікування злоякісних пухлин препаратами, які блокують зростання і поширення ракових клітин. Таргетна терапія направлено діє на клітини пухлини, практично не впливаючи на здорові тканини. Особливо цінним це є при терапії пухлин у хворих, яким протипоказана радіо- і хіміотерапія.

 

Гормонотерапія

 

Понад дві третини онкоутворень молочної залози гормонозалежні. При цьому пухлинний розвиток та зростання активуються під впливом естрогену та прогестерону. Гормональні препарати забезпечують блокаду гормональних рецепторів, розташованих на поверхневій мембрані ракових клітин, тим самим запобігаючи приєднанню до них естрогену.