Іван Лук'янов, лікар - анестезіолог у Львові

982

Лук'янов Іван Анатолійович - анестезіолог. Досвідчений лікар, фахівець клініки Експерт у Львові. Запис на прийом та консультацію.

Записатися

Лук'янов Іван Анатолійович

Чим опікується лікар - анестезіолог?

Анестезіолог – це лікар, який відповідає за безпеку пацієнта під час операцій, забезпечуючи контроль над болем і підтримку життєво важливих функцій організму. У лікарні ЕКСПЕРТ працюють висококваліфіковані анестезіологи, які використовують сучасні підходи до анестезії та супроводу пацієнтів під час хірургічних втручань.

Які основні завдання анестезіолога?

Анестезіолог не просто вводить пацієнта в стан наркозу, але й виконує багато важливих функцій:

• Оцінка загального стану здоров’я перед операцією.
  • Підбір оптимального типу анестезії для кожного конкретного випадку.
  • Підтримка функцій серця, легенів та інших органів під час операції.
  • Контроль за станом пацієнта на всіх етапах хірургічного втручання.
  • Забезпечення комфортного виходу з наркозу та післяопераційного відновлення.

Які процедури та методи, використовує анестезіолог?

1. Загальна анестезія – пацієнт перебуває у стані глибокого сну під час операції.
  2. Регіонарна анестезія – знеболення окремої ділянки тіла (наприклад, спінальна або епідуральна анестезія).
  3. Седація – легка форма анестезії, що заспокоює пацієнта під час менш складних процедур.
  4. Місцева анестезія – знеболює тільки конкретну частину тіла, залишаючи пацієнта при свідомості.

Безпека сучасних анестезіологічних технологій.

Сьогоднішні методи анестезії є максимально безпечними завдяки постійному вдосконаленню препаратів та обладнання. Ось чому ви можете бути спокійні, проходячи операцію у Лікарні ЕКСПЕРТ:

• Новітнє обладнання: сучасні системи моніторингу дозволяють лікарю контролювати життєво важливі показники пацієнта у реальному часі.
  • Контроль якості препаратів: використання найсучасніших засобів для анестезії з мінімальними ризиками побічних ефектів.
  • Індивідуальний підхід: кожен пацієнт отримує анестезію, підібрану з урахуванням стану його здоров'я.

Переваги анестезії у Лікарні ЕКСПЕРТ.

• Кваліфіковані фахівці – анестезіологи з великим досвідом, які контролюють кожен етап операції.
  • Сучасні методи – лікарі працюють з новітніми технологіями анестезіології, що забезпечують найвищий рівень безпеки.
  • Індивідуальний підхід – кожному пацієнту приділяється максимальна увага перед операцією і під час відновлення.

Лояльні ціни в Лікарні ЕКСПЕРТ

Незважаючи на високий рівень медичних послуг, ціни в Лікарні ЕКСПЕРТ залишаються доступними для широкого кола пацієнтів. Комфорт, професійний супровід та уважне ставлення до здоров'я кожного пацієнта роблять нашу клініку ідеальним вибором для хірургічних втручань та анестезії.

Як записатися на консультацію?

Ви можете записатися на консультацію до анестезіолога або іншу медичну процедуру у Лікарні ЕКСПЕРТ, відвідавши наш сайт або зателефонувавши в реєстратуру. Ваше здоров'я – у надійних руках.

Читати

Питання / Відповіді експертів

Що робить анестезіолог під час операції?

Анестезіолог забезпечує безпечне проведення операції, контролюючи стан пацієнта на всіх етапах хірургічного втручання:

• Проводить анестезію (знеболення), підбираючи оптимальний метод.
  • Контролює життєво важливі функції (пульс, тиск, дихання, насичення крові киснем).
  • Регулює глибину сну або рівень знеболення.
  • Забезпечує безпеку під час операції та негайно реагує на будь-які ускладнення.
  • Виводить пацієнта з анестезії після закінчення процедури.

Чи можна їсти або пити перед анестезією?

Підготовка до анестезії вимагає певних обмежень у харчуванні:

• Не можна їсти за 6-8 годин до анестезії.
  • Рідини не можна вживати за 2-3 години до процедури.
  • Це запобігає ризику аспірації (попадання їжі або рідини в легені під час операції).
  • Важливо дотримуватися інструкцій анестезіолога, щоб уникнути ускладнень.

Які види анестезії використовуються найчастіше?

Сучасна медицина пропонує кілька основних видів анестезії, які вибираються залежно від типу операції:

• Загальна анестезія – пацієнт занурюється в глибокий сон і не відчуває болю.
  • Місцева анестезія – знеболюється тільки певна ділянка тіла (зазвичай під час малих операцій).
  • Спінальна або епідуральна анестезія – блокує біль у нижній частині тіла, зберігаючи свідомість.
  • Седація – застосовується для зменшення тривожності під час процедур, пацієнт частково або повністю спить.

Чи є ризики у загальної анестезії?

Загальна анестезія загалом безпечна, проте, як і будь-яка медична процедура, вона має потенційні ризики:

• Алергічні реакції на препарати.
  • Ускладнення зі сторони дихальної системи (важке дихання під час операції).
  • Тимчасове зниження артеріального тиску.
  • Післяопераційна нудота або запаморочення.
  • Проте сучасні методи контролю та досвід анестезіолога зводять ризики до мінімуму.
Запишіться на прийом
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями

Про лікарню ЕКСПЕРТ
  • Лікарня