ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти!
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти! .
ПІСЛЯ КРУГОВОЇ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ ВИ ОТРИМАЄТЕ:
Омолоджене обличчя на 10-15 років
Чіткі контури, красиве підборіддя та шию без зморшок
Підтягнуту шкіру, укріплені зв'язки та м'язи
Підтягнуті брови та виразний відкритий погляд
Розгадаться глибокі носогубні складки;
ПІДГОТОВКА, ХІД ОПЕРАЦІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ
1
Перший етап
Консультація у пластичного хірурга.
2
Другий етап
Лікар вивчить структуру Вашого обличчя, оцінить стан і тургор шкіри, її еластичність, а також вислухає Ваші побажання. Комплексно та всебічно оцінивши проблему, лікар поінформує Вас про те, що можна зробити у Вашому конкретному випадку і якого естетичного результату можна досягнути.
3
Третій етап
Пластичний хірург покаже, як контурна підтяжка покращить овал Вашого обличчя, які зміни можливі у верхній, середній, нижній частинах обличчя. Також лікар визначить об'єм та спосіб проведення операції.
4
Четвертий етап
Перед операцією необхідно пройти обстеження, переконатись у відсутності протипоказань. Всі клінічні аналізи можна здати безпосередньо у нас в лікарні. Ми зробимо Вам фото перед операцією, аби в подальшому Ви змогли побачити різницю після закінчення періоду відновлення.
Суть операції кругової підтяжки обличчя: в ході операції виконується ліфтинг не лише шкіри обличчя та підшкірної жирової клітковини, оскільки поверхнева дія не дасть бажаного ефекту. З метою природнього та максимально довготривалого омолодження, пластичний хірург працює насамперед з SMAS шаром - «каркасом» м'яких тканин обличчя та шиї, що являє собою масив м'язів та зв'язкового апарату обличчя та шиї. З віком зв'язки стають менш еластичні та провисають, що візуально виглядає як збільшення носо-губних, носо-слізних складок, появою «брилів», провисанням шиї. На додачу до вище описаного накопичується зайва жирова клітковина в так званих «жирових пастках», з яких жир жодними дієтами та фізичними вправами не позбудешся. На противагу «жировим пасткам» інші області обличчя фізіологічно втрачають об'єм за рахунок резорбції (розсмоктування) кісткової та/чи жирової тканини. Саме тому часто в похилому віці ми можемо відмітити «запалі» ділянки в області щік, вилиць чи скроневих ділянок. Таким чином сучасний підхід до пластичної хірургії обличчя - це комплексні операції по переміщенню та укріпленні зв`язково-апоневротичного апарату каркасу обличчя на свому попередньому природному місці у вертикальному (протилежному гравітації) векторі, ліпосакції та ліпоремоделюванні «жирових пасток» з одного боку та виповненні втрачених об'ємів з іншого боку. Такий підхід дозволяє уникнути «голлівудського обличчя» з його неприроднім «wind-blown look». Лише досвідчений пластичний хірург може адекватно поєднати та втілити в реальність спектр складних операцій в області обличчя та шиї, а не просто «натягнути» шкіру обличчя та видалити її надлишки.
Випадок №1
Проведено:
Кругова підтяжка обличчя та шиї (vertical SMAS-plane). Платізмопластика (пластика області шиї). Двусторонній темпоральний ліфтинг. Хейлопластика (Bull - horn, пластика губ). Ліпосакція та ремоделювання області «брилів» та шиї. Кругова (верхня та нижня) блефаропластика.
-1-
ЗНЕБОЛЕННЯ
Загальний комбінований наркоз. Найсучасніша методика газового наркозу та довенного введення седативних та знеболюючих препаратів.
-2-
ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ
3-5 годин.
-3-
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ
4-6 тижнів.
Зняття швів поетапно
(6-7, 8-9, 10-12 доба).
Носіння еластичної післяопераційної маски 2-6 тижнів.Випадок №2
Проведено:
Кругова підтяжка обличчя та шиї (vertical SMAS-plane). Платізмопластика (пластика області шиї). Двусторонній темпоральний ліфтинг. Ліпосакція та ремоделювання області «брилів» та шиї. Нижня блефаропластика (пластика нижніх повік).
Випадок №3
Проведено:
Ліпосакція та ліпоремоделювання області шиї.
Корекція «другого підборіддя», кутів нижньої щелепи.
-1-
ЗНЕБОЛЕННЯ
Загальний комбінований наркоз. Найсучасніша методика газового наркозу та довенного введення седативних та знеболюючих препаратів
-2-
ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ
30-60 хвилин
-3-
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ
2-4 тижні.
Зняття швів на 8-9 добу.
Носіння післяопераційної еластичної маски 2-4 тижні
Випадок №4
На відміну від інших хірургів техніка виконання операції з омолодження обличчя, якою користуються наші експерти, виконується таким чином що рубець позаду вушної аковини та в області волосистої частини голови не візуалізується зовсім. Це дозволяє паціентам повністю замаскувати сліди проведеного оперативного втручання та не побоюватись, що друзі та знайомі дізнаються про проведену хірурггічну операцію на обличчі.
ПЕРЕВАГИ ОПЕРАЦІЙ В ЕКСПЕРТ
1
Хірурги світового рівня з великим практичним досвідом
2
Ми використовуємо імпланти найкращих світових виробників (Motiva, Mentor, Allergan, Polytech)
3
Найсучасніше обладнання спеціалізоване саме для пластичної хірургії
4
Найвищий рівень безпеки операційної з фільтрованим ламінарним потоком повітря та його знезараженням
5
«Золотий стандарт» знеболення - комбінований газовий наркоз
6
Наявність власної реанімації та 24/7 моніторингу інтенсивної терапії
7
Наявність власної лабораторії
ЕКСПЕРТИ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Боднарюк Максим Юрійович
Пластичний хірург
Досвід роботи 11 років