ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти!
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти! .

загальна хірургія

Коли варто звернутися до хірурга?

Основними ознаками гострих хірургічних станів є біль в животі, нудота, блювота, здуття живота, порушення відходження випорожнень і газів, підвищення температури тіла.

А також поява гульки на шкірі, чи інших утворів, є лише незначним естетичним дефектом, і потрібно розуміти усю серйозность можливих наслідків. Оскільки під маскою доброякісного процесу може розвиватися тяжка патологія. Важливо розпочати лікування якомога раніше.

У нашій лікарні запроваджено сучасний європейський підхід – хірургія одного дня. Основною перевагою цієї стратегії є те, що Ви не контактує з іншими пацієнтами, де можливий ризик внутрішньо лікарняних інфекцій. Погодьтеся, що швидке повернення до дому в коло рідних осіб, особливо після оперативного втручання є важливим.

Хірургія в лікарні ЕКСПЕРТ
Гострий апендицит
Гострий холецистит
Гострий панкреатит
Гостра кишкова непрохідність
Дивертикуліт
Перфоративні виразки шлунка і 12-палої кишки
Механічна жовтяниця
Перитоніт
При сторонніх тілах в шлунково-кишковому тракті
Інші захворювання і стани, які вимагають допомоги хірурга

ДІАГНОСТИКА
Хірург приймального відділення нашого стаціонару має достатній досвід і повний спектр діагностичних заходів для з'ясування і встановлення факту необхідності госпіталізації.

Усі дані лабораторних обстежень, дані
необхідних додаткових досліджень,
включаючи, при необхідності,
ультразвукову діагностику
органів черевної порожнини і клінічне
обстеження
- ви отримаєте необхідні рекомендації
та план обстеження.

ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ
Запис на прийом
Запис до фахівця відбувається на рецепції або по телефону, де призначить певну дату і час дослідження. А також Вас проінструктують, про необхідну підготовку до консультації.
Консультація
Включає огляд і при необхідності додаткове обстеження (УЗД, рентгенологічне дослідження і т.д.).
Лікування
Лікування може бути консервативним або хірургічним і залежить від причини захворювання, і вираженості клінічної картини.
МАЛОІНВАЗИВНА ХІРУРГІЯ
Це альтернатива класичної операції. В основі даного методу - оперування через точкові проколи тканин або природні фізіологічні отвори.
ЛАПАРОСКОПІЯ
Лапароскопія - це прогресивна альтернатива консервативному хірургічного методу в разі, коли лікування передбачає лише оперативне втручання. Можливість звести травму до мінімуму, менш тривалий реабілітаційний період, мінімізація ризиків ускладнень і помірна ціна лапароскопії - причини, за якими хірурги використовують дану методику. Операція проводиться в тому ж обсязі, що і в класичній хірургії, але використання сучасних медичних технологій дозволяє обійтися малою травматичністю для пацієнта.
ЕНДОСКОПІЯ
Ендоскопічні оперативні втручання – є високоефективним малоінвазивним методом лікування. Беззаперечною перевагою ендоскопічних втручань для пацієнта є малотравматичний характер операції, адже доступ до патологічних утворень у шлунку чи кишківнику лікар здійснює крізь природні отвори за допомогою ендоскопа, не порушуючи цілісність тканин (без розрізів). Ендоскопічні оперативні методики дозволяють ретельно видалити пухлину в межах здорових тканин, з проведенням подальшого докладного гістологічного дослідження.

Перевагами надання ургентної хірургічної допомоги в лікарні ЕКСПЕРТ
Робота приймального відділення, діагностичних служб, стаціонару, відділення інтенсивної терапії та реанімації і операційних цілодобово, 7 днів на тиждень.
Повний спектр точної і швидкої діагностики: цілодобова лабораторія, ультразвукова діагностика,консультація суміжних фахівців для повної диференціальної діагностики гострого стану (гінеколог, терапевт, уролог, травматолог)
Спеціалізований персонал. Чергові лікарі - хірурги щорічно вдосконалюють свій досвід з екстреної хірургії.
Високотехнологічне оснащення палат стаціонару та операційного блоку дозволяють найбільш безпечно і комфортно провести лікування гострих станів в хірургії.
Лікування за міжнародними стандартами. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють звести до мінімуму перебування в стаціонарі, в найкоротші терміни провести реабілітацію після хірургічного лікування і повернути наших пацієнтів до звичайного способу життя.
Хірурги
Лерчук Орест Михайлович
Лікар-хірург
Гураєвський Артур Аполінарович
Лікар-хірург
Кандидат медичних наук, доцент
Хом'як Володимир Всеволодович
Лікар-хірург
Кандидат медичних наук, доцент
Гавриш Ярослав Ігорович
Лікар-хірург
Кандидат медичних наук
Стасишин Андрій Романович
Лікар-хірург
Доктор медичних наук
Огурцов Олексій Володимирович
Лікар-хірург
Кандидат медичних наук
Дворакевич Андрій Орестович
Лікар дитячий хірург
Кандидат медичних наук
Гураєвський Андрій Артурович
Лікар-хірург
Фецич Маркіян Тарасович
Хірург-онколог
Практикує: 7 років
Лесько Юрій Миколайович
Лікар-хірург
Ляшук Богдан Богданович
Лікар-хірург