ЛЬВІВ

вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56

м.Винники
вул. Галицька 48а

"КАРТА ЗДОРОВ'Я АВАЛОН" - ВАШ СКАНЕР ЗДОРОВ'Я 24/7

КАРТА ЗДОРОВ'Я АВАЛОН  - ВАШ СКАНЕР ЗДОРОВ'Я 24/7

Перший сміливий крок у сфері сучасної приватної медицини у Львові зроблено. І хочеться вірити, що він стане початком нового шляху, справжнім драйвером змін, які подарують можливість обирати серед кращого. Адже коли йдеться про життя і здоров’я – інакше й не може бути

Програма здоров'я - це інноваційний підхід для забезпечення медичної допомоги та збереження здоров'я для мешканців Авалон.

Головною метою цієї програми є забезпечення швидкого доступу до якісних медичних послуг  щоб мешканці могли насолоджуватися комфортним і здоровим способом життя.

Програма пропонує широкий спектр послуг і переваг, які допомагають бути більш проактивними щодо свого здоров'я та добробуту.

Цей сервіс дозволяє  бути впевненими в своєму здоров'ї та мати доступ до медичного супроводу, коли це необхідно.

Збереження часу та здоров'я: швидкий доступ до медичних послуг дозволяє  економити час, що можна витратити на важливіші справи. Крім того, програма надає можливість проведення регулярних профілактичних оглядів та скринінгів, що допомагає бути на крок попереду в питаннях здоров'я.

Ви можете обрати пакет комплексного медичного обслуговування та відчувати впевненість у здоров'ї кожного дня впродовж року.

Співпраця, що створює ідеальний симбіоз здоров'я та комфорту.

Пропозиція місяця!