ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти!
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти! .
Що таке установка внутрішньошлункового балона?
Внутрішньошлунковий балон - балон з медичного силікону, який встановлюють в область шлунка і заповнюють спеціальним сольовим розчином. Наповнений цим розчином балон займає певну кількість місця в шлунку, тим самим, зменшуючи розмір вживаної їжі і прискорюючи відчуття ситості.
Установка внутрішньошлункового балона проводитися ендоскопічним методом.
Переваги:
Балон встановлюється через ендоскоп без операції
Травний тракт не розкривається
Балон можна встановлювати повторно
Низькі ризики ускладнень
Чи не порушується травний процес
Ефективність методу в лікуванні ожиріння становить 80-90%
Яких результатів варто очікувати?
Зазвичай балон допомагає досягти досить значних результатів. В середньому за півроку вага може знизитися на 15-20 кг, у пацієнтів з сильно вираженим ожирінням - до 40 кг. Якщо говорити про процентне співвідношення, то людина втрачає близько 40% початкової маси тіла. Притому робиться це в максимально щадному режимі. Такі показники є досить високими в порівняння з традиційними методами корекції ваги на кшталт занять фітнесом або іншими фізичними навантаженнями або дієтами. Звичайно, якщо поєднувати внутрішньошлунковий балон з правильним режимом харчування і грамотно складеною програмою тренувань, то це лише збільшить шанси на успіх. Однак всі ці моменти краще обговорити з фахівцем.
Як проводиться установка внутрішньошлункового балона
1
Перед установкою внутрішлункового балона обов'язкова консультація лікаря, який розрахує ІМТ на справжній момент, визначить причини зайвої ваги і можливість установки балона.
2
Далі потрібно пройти обстеження, в ході якого необхідно здати ряд аналізів, побувати на консультації у терапевта і анестезіолога, а також, пройти ФГДС та УЗД. Якщо підтвердиться можливість установки балона, то призначається дата операції.
3
Під час операції пацієнтові роблять наркоз, результат якого постійно контролює анестезіолог. Наступним етапом буде огляд хірургом внутрішньої порожнини шлунка і стравоходу через ендоскоп. Далі, безпосередньо встановлюється балон за допомогою ендоскопічного методу в складеному вигляді. Що залишився там балон заповнюють спеціальним сольовим розчином, після чого він набуває форму кулі. Весь процес займає близько 20-30 хвилин.
4
Через 6 місяців після операції балон необхідно замінити або остаточно прибрати. Проводять цю маніпуляцію через виснаження і зношування його стінок, які постійно перебувають в шлункової кислоти. За цей період часу у більшості пацієнтів вже сформуються режим харчування і нові харчові звички.
Кому протипоказана установка балона в шлунок:
Якщо людина в минулому перенесла операції на шлунку
Період вагітності (або якщо вагітність планується в найближчий рік)
Запальні захворювання шлунково-кишкового тракту
Постійний прийом препаратів, що подразнюють тканини шлунка
Індекс маси тіла до 30 кг/кв.м.
Наявність грижі стравохідного отвору діафрагми
Цироз печінки
Наявність алкогольної або наркотичної залежності