ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти!
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти! .
Нерідко чоловіки незадоволені розмірами свого статевого члена, в слідстві чого виникають психологічний дискомфорт і комплекси в сфері статевого життя. З метою підвищення самооцінки і поліпшення статевих відносин з партнеркою чоловіче населення вдається до збільшення статевого члена.
Сучасна медицина пропонує наступні методи збільшення члена:
Лігаментотомія – подовження статевого члена
Ліпофілінг – потовщення статевого члена
ПОДОВЖЕННЯ ЧЛЕНА
Лігаментотомія (збільшення члена) – хірургічна операція, під час якої перетинається зв'язковий апарат, що утримує статевий орган в промежині, тобто збільшується вільна ділянка пеніса за рахунок зменшення його прихованого відділу (частина статевого члена всередині тіла).
ПОТОВЩЕННЯ ЧЛЕНА
Ліпофілінг (Потовщення члена) – ін'єкції жирової тканини в статевий член з метою збільшення його в діаметрі і надання необхідної форми. Жирові тканини, які витягуються з місць їх надлишкового відкладення (живіт, сідниці і т. д) шляхом ліпоаспірації, повинні належати безпосередньо пацієнту. Це допомагає уникнути виникнення алергічних реакцій, які спостерігаються при впровадженні чужорідного імплантанта. Жирову тканину вводять в мікропрокол на члені, потім накладають хірургічний пластир, а зверху пов'язку.
ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНІСУ?
1
Консультація
На консультації Вам буде призначений стандартний перелік аналіфзів для здачі, щоб упевнетися, що Ви здорові і операція зі збільшення статевого органу можлива.
2
Обстеження
Ви здаєте призначені лікарем аналізи в лікарні ЕКСПЕРТ. З результатами аналізів також важливо пройти консултації терапевра.
3
Призначення дня операції
Після отримання аналізів і проходження консультації лікарів ЕКСПЕРТ, пластичний хірург визначить день операції, враховуючи Ваші побажжання та графік. Ви можете запланувати збільшенння пеніса практично без відриву від Вашої діяльності.
4
Проведення операції
В лікарні ЕКсперт використовують кращі методики лігаментомії. І, попри марне занепокоєння чоловіків, пластика члена - це нескладна операція.
5
Віновлення
Рубець після лігаментомії (хірургічний метод) практично не помітний, а тим більше під волоссям.При пластиці члена ліпофілінгом або препаратом слідів від ін'єкцій зовсім не залишається.Експерти лікарні рекомендують обмежити статеві контакти мінімум на 3 тижжні після операції. А також небажано носити тісну нижню білизну кілька тижнів після операції.
6
Зверніть увагу!
Наскільки довгим/ потовщеним стане Ваш пеніс, може сказати тільки лікар, після огляд і визначення індивідуальної методики пластики члену.
ЕКСПЕРТИ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Боднарюк Максим Юрійович
Пластичний хірург
Досвід роботи 11 років