ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти!
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти! .
Left
Right

Методика медикаментозного переривання вагітності

У Лікарні ЕКСПЕРТ практикується фахівцями медикаментозний аборт на ранніх термінах або, так званий, лікарський аборт, який дозволяє всього за три візити провести дану процедуру:

  • без болю;
  • без операції;
  • без наслідків і ускладнень.
Процедура медикаментозного аборту ділиться на три етапи:
1
Після первинного обстеження (в яке в обов'язковому порядку входить УЗД) проводиться перший етап – прийом першого препарату, який блокує вироблення гормону вагітності. У більшості випадків у пацієнток не спостерігається ніяких змін і побічних ефектів, вкрай рідко може виникати легка нудота, яка купірується протиблювотними препаратами. Час перебування в медичному центрі становить 1–1,5 год.
2
На другому етапі пацієнтка приймає другий препарат, який викликає маткові скорочення і вигнання плодового яйця, що супроводжується виділеннями за типом менструальних, можливі переймоподібні болі внизу живота (невираженого характеру). Вся процедура займає 3–6 годин, і проводиться під контролем УЗД і медичного персоналу медичного центру.
3
Третій етап - через 10–15 днів проводиться контрольне УЗД і огляд лікаря–гінеколога.
Один методів переривання вагітності, це міні-аборт – один з найбільш безпечних. На відміну від хірургічного аборту,вакуумна аспірація не вимагає вискоблювання порожнини матки, сильного розширення шийки. Судинна сітка не зачіпається.

Процедура проводиться наступним чином. В матку через її шийку вводиться вакуумний аспіратор, який створює в порожнині негативний тиск. За рахунок цього плодове яйце відкріплюється від стінки і виводиться з тіла. Не потрібно ніяких додаткових маніпуляцій, слизова оболонка не травмується, судинна тканина не зачіпається. Процедура виконується під місцевою анестезією і займає не більше півгодини. Після її завершення пацієнтка може відчувати легкий дискомфорт, який можна порівняти з менструальними болями і який проходить протягом декількох годин.
Хірургічний аборт виконується під місцевою анестезією.
Хірургічний аборт робиться спеціальним гострим інструментом - кюреткою, якою буквально відшкрібають сам плід і потім очищаються стінки матки. Сама по собі процедура травматична, а іноді і викликає ускладнення - наприклад, перфорація матки інструментом, не в повному обсязі видалене плодове яйце, залишки якого викликають запалення і формування специфічних поліпів. Надто сильне вишкрібання призводить до того, що ендометрій перестає рости, а це тягне за собою безпліддя, яке не піддається лікуванню. Крім того, аборт провокує такі захворювання як аденоміоз і міому.
Види переривання

ОПЕРАЦІЙНИЙ БЛОК
У нашій лікарні на пацієнток чекають кваліфіковані гінекологи, сучасне обладнання та гарантія конфіденційності.
Високий професіоналізм
Відповідальність у кожному русі
Сучасне операційне оснащення
Злагоджена команда
Малоінвазивні методики оперування
Високий рівень безпеки