ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911

ЕНДОСКОПІЯ ЕКСПЕРТ
Колоноскопія і гастроскопія без болю і в комфортних умовах. Найінформативніше дослідження стравоходу, шлунку і кишківника.
ЕНДОСКОПІЯ ЕКСПЕРТ
Колоноскопія і гастроскопія без болю і в комфортних умовах. Найінформативніше дослідження стравоходу, шлунку і кишківника.

Ендоскопічні обстеження

ГАСТРОСКОПІЯ (інші назви - фіброгастроскопія, езофагогастродуоендоскопія, ФГДС, ВГДС, ЕГДС, ВЕГДС) застосовується для виявлення захворювань стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки. Дозволяє візуально оцінити стан слизової оболонки цих органів.

КОЛОНОСКОПІЯ (відеоколоноскопія) кишечника є найбільш достовірною методикою обстеження нижнього відділу шлунково-кишкового тракту. Інші методи діагностики захворювань кишечника поступаються колоноскопії в точності результатів.
Ендоскопічні процедури гастроскопії і колоноскопії дозволяють не лише провести огляд органів шлунково-кишкового тракту з відеозаписом процесу і результатів, але і при необхідності отримати елементи слизової оболонки (узяти біопсію) для проведення їх подальшого гістологічного дослідження.

Також під час ендоскопії можливе видалення поліпів.

У Лікарні ЕКСПЕРТ передбачена можливість виконання ендоскопічних обстежень із застосуванням сучасного вигляду знеболюючих засобів. Це забезпечує комфортне і безболісне проведення ендоскопічних процедур.

Переваги ендоскопічної діагностики в нашій лікарні

Ендоскопічні дослідження в Лікарні ЕКСПЕРТ проводяться з використанням якісного ендоскопа і цифрової відеоапаратури високої чіткості.
Ендоскопічні процедури виконує досвідчений висококласний фахівець з великим практичним досвідом виконання гастроскопії і колоноскопії.
Можливість безболісного проведення процедур під якісним наркозом. При необхідності - можливість видалення доброякісних новоутворень одночасно із діагностикою.
Запис на слушний для пацієнта час, без черг і стомливого очікування. При необхідності - консультації суміжних фахівців і додаткові обстеження в межах однієї локації

Ендоскопісти ЕКСПЕРТ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Шатилович Владислав Леонідович
хірург-ендоскопіст
Була Назар Степанович
хірург, ендоскопіст
Стаж роботи: 12 р., кандидат медичних наук, автор та співавтор 24 друкованих праць, діючий учасник товариств ESGE.

Хомин Ігор Ярославович
Хірург, ендоскопіс
Стаж роботи 20 років