Чи потрібно робити УЗД, якщо нічого не турбує?

Ультразвукове дослідження (УЗД) є одним з найбільш поширених методів діагностики, який використовують для виявлення різних захворювань та стану здоров'я. У Львові є багато медичних закладів, де можна зробити УЗД.  Якщо ви ще в пошуках де зробити УЗ у Львові – у ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ доступні всі види діагностики.

Лікарня ЕКСПЕРТ ЛЬВІВ пропонує широкий спектр медичних послуг, включаючи УЗД. У нас працюють досвідчені лікарі та використовують сучасне обладнання. Завдяки цьому вони забезпечують високу якість послуг та точність діагностики.

ОСЬ КІЛЬКА ПРИЧИН, ЧОМУ УЗД Є ВАЖЛИВИМ МЕТОДОМ ДІАГНОСТИКИ:

• УЗД може допомогти виявити різні захворювання та стан внутрішніх органів і тканин: пухлини, кісти, дефекти серця тощо.
  • УЗ може використовуватися для моніторингу росту та розвитку плода під час вагітності.
  • УЗД може використовуватися для направлення більш точні методи діагностики, такі як магнітно-резонансна томографія або біопсія.

При пошуку де зробити УЗ у Львові велику роль при виборі клініки відіграють безпечність, доступність та досвід.  УЗД у м. Львів у ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ  має ряд переваг:

1. Відсутність випромінювання - може бути використаний у будь-якому віці, від новонародження до літнього віку, без жодних небезпек.
  2. Без болю. Лікар просто наносить гель на досліджувану область і проводить датчиком  по шкірі, щоб отримати зображення внутрішніх органів або тканин

3. Обстеження. Ми проводимо практично всі види ультразвукової діагностики. Рідкісні або найбільш поширені — ми допомагаємо досліджувати різні проблеми зі здоров'ям.

4. Доступна ціна. За всіх своїх переваг УЗД – ще й одне з найдоступніших за вартістю досліджень. Гроші, які ви витратите на ультразвукову діагностику в наших центрах, будуть розумним вкладенням у ваше здоров'я та допоможуть прийняти виважене рішення щодо подальшого лікування.

5. Серед інших переваг УЗД, слід зазначити можливість обстежити за один сеанс відразу ряд органів. Плюс інформативність, відносна простота процедури обстеження, і, що важливо, прийнятна ціна обстеження.

Тож коли запитуєте в Гугл де зробити УЗ у Льовові – пам’ятайте, що ми робимо усі види УЗД обстежень, найпопулярніші з яких:

• УЗД органів черевної поорожнини (печінки, селезінки, жовчного міхура)
  • УЗД нирок та наднирників
  • УЗД грудей
  • УЗД Вагітних
  •  УЗД гінекологічне ( органів малого тазу)
  • УЗД щитовидної залози

Записатися на УЗД в ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ можна онлайн або ж за номером тел. +38 (097) 22 33 911