ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти!
Терміново у команду потрібен лікар хірург та лікар кардіолог
Усі відділення лікарні працюють 24/7 !!! Ми готові вам допомогти! .Андролог – це фахівець, до якого найчастіше звертаються з проблемою в лікуванні :
  • чоловіче безпліддя будь-якої етіології;
  • сексуальні дисфункції, як фізіологічного, і психологічного походження;
  • патології передміхурової залози;
  • захворювання, що передаються статевим шляхом
  • андрогенітальна хірургія (відновлення чоловічих функцій, виправлення візуальних та внутрішніх недоліків геніталій);
  • ендокринні порушення чоловічої статевої сфери, особливо андрогенодефіцит (надлишок або недостатність вироблення гормонів);
  • онкоандрологічні захворювання - онкозахворювання чоловічої статевої сфери;
  • «чоловічий клімакс» – фізіологічний процес старіння організму чоловіка, який може супроводжуватися патологіями у роботі серцево-судинної, сечостатевої та інших систем організму.
Наш пріоритет - Ваша безпека

Еректильна дисфункція (ЕД)
- нездатність чоловіка досягти або підтримувати ерекцію, достатню для введення статевого члена у піхву та вчинення задовільного статевого акту.

Частота ЕД варіює залежно від віку. Якщо у віковій групі від 20 до 40 років вона становить у середньому 3%, то у віці від 40 до 60 років вона зустрічається у 15-20% чоловіків. У віці старше 70 років розлади ерекції можуть турбувати до 30% чоловіків.

У будь-якому віці ЕД не є нормою, тому при порушеннях варто звернутись до андролога ЕКСПЕРТа.Оперативна андрологія – це сфера медицини, предметом вивчення якої є хірургічне лікування захворювань чоловічої статевої галузі.
Хірургічна андрологія поєднує корекцію патологічних станів репродуктивно-статевої системи та генітальну естетичну хірургію. У випадках, коли патологія не піддається консервативному лікуванню чи коли можливості амбулаторної медицини вичерпані, проблему можуть вирішити лише хірургічні методи.

Фахівці лікарні ЕКСПЕРТ володіють повним спектром андрологічних операцій, і здатні надати кваліфіковану допомогу при захворюваннях які турбують чоловіків.

На окрему увагу заслуговує генітальна естетична хірургія.
Ця область оперативної андрології спрямовано пластичну корекцію статевих органів. Лікарі нашої лікарні мають величезний досвід у лікуванні вроджених аномалій та набутих порушень функції та естетичного стану статевих органів. Андрологи ЕКСПЕРТи володіють хірургічними методиками подовження та потовщення статевого члена.
У лікарні ЕКСПЕРТ ефективне лікування порушень еректальної дисфункції
— процедури з доведеною ефективністю, які забезпечують загальне покращення стану статевої системи.

Лікарі-андрологи ЕКСПЕРТ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня багато працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Симчишин Юрій Романович
Лікар-андролог